Poprawiamy codzienną jakość życia
  osób nieuleczalnie chorych oraz ich rodzin.

Stowarzyszenie Hospicjum Łódzkie

Poznaj nas bliżej.

play_button

Stowarzyszenie Hospicjum Łódzkie jest działającą od 1992 r. organizacją pożytku publicznego. Zajmujemy się opieką paliatywną oraz edukacyjną w tym właśnie zakresie. Oznacza to, że świadczymy pomoc medyczą, która ma na celu zapobieganie cierpieniu oraz łagodzeniu innych objawów osobom nieuleczalnie chorym. Rocznie mamy około 300 pacjentów. Oprócz tego organizujemy dla nich i ich bliskch wsparcie duchowe, psychologiczne oraz materialne. Obecnie obejmujemy naszych beneficjentów opieką w ich domach. Jednocześnie dążymy do otwarcia pierwszego w Łodzi hospicjum stacjonarnego dla dorosłych oraz oddziału dziennej opieki paliatywnej, co oznacza stworzenie 50 kolejnych miejsc opieki dla osób tego potrzebujących.

KRS 0000 137 523

Wspieraj nas

blog_img

2018-12-06

Okres świąteczny- zmiana godzin pracy biura hospicjum
blog_img

2018-09-30

Przebudowa i rozbudowa wraz ze zmianą sposobu użytkowania oraz wyposażeniem istniejącego budynku na potrzeby hospicjum dla dorosłych w Łodzi

Wszystkie wpisy i aktualności

Wesprzyj nas!

Chcesz pomóc nam w realizacji naszej misji? Sprawdź jak, możesz nas wspierać. Przekaż nam 1 % podatku. Dokonaj jednorazowej darowizny na konto:

PKO BP 77 1020 3352 0000 1902 0010 5346.

Zostań naszym sponsorem. Przekaż nam dary rzeczowe. Zostań naszym wolontariuszem.