en pl ru Logowanie

Charytatywna Loteria Fantowa

2009-11-13 20:58:00

W dniu 13 listopada 2009 Stowarzyszenie Hospicjum Łódzkie organizuje Koncert Charytatywny „Głosy dla Hospicjów” w ramach którego odbędzie się charytatywna loteria fantowa z której całkowity dochód zostanie przeznaczony na cele statutowe Stowarzyszenia.
Na loterię, organizowaną zgodnie z zezwoleniem wydanym przez  Prezydenta  Miasta Łodzi nr SSP.IV.5022/43/09, przygotowano 700 losów. Każdy los to możliwość wygrania min. kosmetyków, porcelany, biżuterii, książek, płyt CD.
Sponsorzy loterii: Alles Alicja Wojciechowska; ANEMON; Aromeda sp z o.o.; Ava sp. z o.o.; Bandi Cosmetics; Beauty Inn sp. z o.o.; Bell; Best film; CLARENA; CORIN; Da Vinci; Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris; Dr Scheller Cosmetics Polska sp. z o.o.; Ergo International; ES-PR Gler; Estee Lauder; Eveline; Equip; Farmona; Felina; Ferax sp z o.o.; Firma Fonograficzna Unity Music; Firma Fonograficzna Universal Music Polska; FLASZ; Florence; FUCI; Future System; Galanta s.c.; Galrach s.c.; GAMMA; GG-Design; GLAMSTORE; Gorsenia; Grube Ryby; Henkel; Inco Veritas S.A.; ITD Collection; Jacek Santorski & co agencja wydawnicza sp. z o.o.; Jadwiga; Karolina; Korona; LokiKoki; Marilyn; Mona Collant; Najmar; NEPETES S.A.; Oprawiamy.pl; P.W. „Solo”; Piatnik; POLCONSULT; Poster Club; Powell; Wydawnictwo Rebis; Rosenthal ; Sezam; Sklep internetowy johndoe; Słoń Torbalski; Tabit; Wydawnictwo Bezdroża; Wydawnictwo Borgis; Wydawnictwo Iskry; Wydawnictwo Lekarskie PZWL; Wydawnictwo Literatura; Wydawnictwo Naukowe PWN; Wydawnictwo Parma Press; Wydawnictwo Pascal; Wydawnictwo Prószyński i S-ka;  Wydawnictwo Publicat; Wydawnictwo Telbit; Wydawnictwo ZNAK; Viola lingerie; VOX; Wśród Paproci; YVON; Wittchen; ŻIŻI SILVER.
Środki zebrane w ramach loterii fantowej Stowarzyszenie Hospicjum Łódzkie planuje przeznaczyć na pomoc podopiecznym hospicjum domowego oraz ich rodzinom (min. zakup  trójnogów, chodzików kroczących, leków, materiałów opatrunkowych, a także niezbędnego drobnego sprzętu medycznego).

DESIGN | colorwhisper.com
CMS | webconstructor.pl