en pl ru Logowanie

Paczki świąteczne dla naszych pacjentów

2010-01-18 20:53:00

W przededniu Świąt Bożego Narodzenia, pracownicy i wolontariusze Stowarzyszenia Hospicjum Łódzkie, przygotowali dla pacjentów pozostających pod opieką Hospicjum Domowego oraz Poradni Medycyny Paliatywnej paczki świąteczne. Dzięki hojności naszych darczyńców najbardziej potrzebujący podopieczni otrzymali m.in. artykuły żywnościowe, słodycze, środki czystości i higieny osobistej. W każdym zestawie znajdowała się ponadto  kartka świąteczna wykonana specjalnie na tę okazję przez uczniów Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 111 w Łodzi.

Wsparcie sponsorów pozwoliło nam również rozszerzyć działalność charytatywną o pomoc rzeczową dla łódzkich organizacji skupiających dzieci chore oraz pochodzące z ubogich środowisk. W drugim tygodniu grudnia do podopiecznych Domu Pomocy Społecznej przy ul. Sierakowskiego, Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego Nr 1 im. Janusza Korczaka, Specjalistycznej Placówki Wsparcia Dziennego „Anielisko” oraz Terenowego Komitetu Ochrony Praw Dziecka powędrowały pluszaki, lalki, gry, plecaki, piórniki, artykuły piśmienne oraz słodycze. Mamy nadzieje, że przekazane „prezenty” będą miłą niespodzianką pod choinką.

DESIGN | colorwhisper.com
CMS | webconstructor.pl